Fjolla Morina godet këngëtaren shqiptare – Ajo duhet të heq dorë nga muzika?!

Në pyetjen së kush duhet të heq dorë prej muzikës, ku ajo duhet të gjuante me armë në portretin e një prej këngëtareve, Fjolla zgjodhi Tunën.

Fjolla Morina godet këngëtaren shqiptare – Ajo duhet të heq dorë nga muzika?!

E ftuar në emisionin e moderatores Luana Vjollca, Fjollës iu desh të bënte zgjidhje të shumta mes këngëtareve shqipëtare.

Pyetjet silleshin rreth cila këngëtare vishet më së miri, kush e ka merituar famën që ka etj.

Në pyetjen së kush duhet të heq dorë prej muzikës, ku ajo duhet të gjuante me armë në portretin e një prej këngëtareve, Fjolla zgjodhi Tunën.

View this post on Instagram

Big things are comming!! ?

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ky veprim na qon në të kaluarën, kur mes Fjollës dhe Tunës ka pasur zënka, si pasojë e diss-ave në këngët e tyre.

Kjo zënkë u fillua nga Tuna, që si duket nuk i ka të pakta konfliktet me kolegët e estradës.

 

Në këngën “MMV” që Tuna kishte publikuar në vitin 2014 në bashkëpunim me reperin Getoar Selimi,  ata ishin drejtuar me një ‘diss’ krejt estradës.