Çmimi “Artisti më i mirë zviceran” shkon sërish për Loredanën

Çmimi “Artisti më i mirë zviceran” shkon sërish për Loredanën

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV Europe 2020” u mbajt gjatë ditës së sotme, dhe Loredana nuk doli duarthatë, njofton Insajderi.

Reperja u shpall sërish si “Artisti më i mirë zviceran”, ku la anash artistët: Seven Bligg, Loco Escrito dhe Pronto.

Vitin e kaluar ajo ishte nominuar për herë të parë në eventin e madh të ndarjes së çmimeve në po të njëjtën kategori ku superoi artistët e tjerë si Ilira, Faber, Stefanie Heinzmann dhe Monet 192, duke marrë trofeun në shtëpi. /Insajderi.com

Loredana nominohet sërish në “MTV Europe Awards”