“Coming soon”, projekti i saj i parë si këngëtare

“Coming soon”, projekti i saj i parë si këngëtare

Ish konkurentja e “Për’puthen”, Diana Lleshi e njohur ndryshe si “Ana 1”, javën që lamë pas bëri publike që tani më ka hyrë në industrinë e muzikës, njofton Insajderi.

Teksa lajmëroi se pas dy javësh do të publikohet një këngë që pritet të jetë pjesë e saj dhe një ish-konkurentë, bëhet fjalë për, Atdhe Xharavina, ku pritet të ketë goxha një afërsi mes njëri tjetrit.

Sot (8 maj), zbuloi dhe një pjesë të klipit nga kënga përmes rrjetit social Instagram, e cila do të mbajë titullin, “DEAL”, dhe do të publikohet më 14 maj në ora 18:0, Ana pati deklaruar se do të jetë dedikim për dy persona më të dashur për të.

Por, kjo nuk është e vetmja që i është futur muzikës, para kësaj të fundit, Mevlani ka publikuar disa këngë, mes të cilave një bashkëpunim me Julianin, Melisa Lleshi gjithashtu lansoi dy projekte, dhe tani në pritje të radhës se çfarë do të sjell Ana. /Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana Lleshi (@_callmebeba_)