Cozman publikon të premten projektin e ri

Cozman publikon të premten projektin e ri

Hip hop artisti i grupit Babastars, Cozman, ka kohë që po paralajmëron projektin e tij.

View this post on Instagram

Neser 14:00 #GANGO ?

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Kënga titullohet “Gango” dhe vjen me miq të reperit nga Londra. Ky projekt e rikthen Cozyn pas një vere mjaftë të suksesshme.

Reperi i Babastars aktualisht gjendet në Londër, prej ku edhe do të publikojë këtë videoklip.

Cozman si duket është përkushtuar më shumë në karrieren e tij, pasi  nga jeta private nuk ka shfaqur ndonjë të re, dhe vazhdonë të jetë pa të dashur.