Çun Lajçi mposht COVID-19

Çun Lajçi mposht COVID-19

Zgjedhjet e 14 shkurtit, aktori dhe autori, Çun Lajçi dha lajmin se ishte infektuar me virusin COVID-19, dhe se po voton nga shtëpia.

“Personat përgjegjës erdhën në banesën time, tek unë i infektuari me COVID”, shkruan ai duke vazhduar, “Dhe ia përcaktova fatin vetës e Kosovës, tu i përzgjedhë ata që s’e duan interesin personal por atdheun”.

Ai nuk dha më shumë detaje për gjendjen e tij shëndetësore, por me anë të një postimi të më shumë se një jave më parë në profilin e tij në Facebook, ai la të kuptohej se akoma po vuan nga infektimi.

Në një postim gjatë ditës së sotme, ai njoftoi të gjithë miqtë e tij se testimi i tij i fundit për virusin doli negativ. /Injsaderi.com

Jo s’po del se s’po t’lëshoj!

“Kjo rruga përdridhet si gjarpër i zi
për ku po vrapon gjeneral Moisi?”
Kjo poezi e…

Posted by Çun Lajçi on Wednesday, April 7, 2021