Dafina e “turturon” të dashurin e saj

Dafina e “turturon” të dashurin e saj

Dafina e “turturon” të dashurin e saj

Këngëtarja, Dafina Zeqir po shihet çdo herë e më shumë e dashuruar në të dashurinë e saj, DJ Greek.

Dyshja shihet që janë shumë të dashuruar në njëri-tjetrin, kjo ka ndikuar që edhe ata të jenë gjithë kohën së bashku edhe në koncertet që janë duke i mbajtur.

Së fundi, është bërë virale një fotografi ku shihen çifti teksa Dafina e ka mbuluar me puthje.

Kjo nuk është befasi pasi që qiftin shumë shpesh ta shohin në pozita të nxehta.

Kujtojmë që Dafina së fundi ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Happy Birthday”.

 

Kënga është pritur mjaftë mire nga publiku dhe vetëm dy javë pas lansimit ka arritur 1,5 milionë klikime./Insajderi.com