Dafina nis pushimet me të dashurin në Turqi

Dafina nis pushimet me të dashurin në Turqi

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk me të dashurin e saj, DJ Geek, shkruan Insajderi.

Këtë e ka bërë të ditur artistja përmes postimeve në Instagram ku ka ndarë disa imazhe për fansat.

“Kur mendon se ai po shkrep një foto të keqe (siç bën zakonisht) por pastaj i shfleton”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografive.

Çifti duket se po shfrytëzojnë këtë kohë pak para koncerteve e mbrëmjeve muzikore që pritet të fillojnë së shpejti.

Dafina ditë më parë solli projektin e ri “Pa ty”, një ‘remix’ me Cricket dhe Mumën. /Insajderi.com