Dafina zbulon talentin e fshehur që askujt nuk i shkon mendja!

Dafina zbulon talentin e fshehur që askujt nuk i shkon mendja!

E dinit që Dafina Zeiqiri luan në klarinetë?

E kemi seriozisht që ky është një ndër talentet më të veçanta të këngëtares shqiptare dhe këtë e ka treguar ajo personalisht në një postim në Instastory.

Dafina ka publikuar një postim të një profili tjetër “Bymoneyz”, që tregon këngëtaren duke i rënë klarinetës në mes të një emisioni.

“Ajo rrëmbeu një klarinetë gjatë intervistës për të parë nëse dinte akoma si të lunate”, thuhet për foton e publikuar.

Review sjell fansin e flakt të Albin Kurtit