Dafina Zeqiri dhe Lumi B sjellin “Lule Lule”

Dafina Zeqiri dhe Lumi B sjellin “Lule Lule”

Këngëtarja, Dafina Zeqiri dhe rep artisti kosovar, Lumi B kanë lanësuar sot këngën dhe videoklipin më të ri të tyre të quajtur “Lule Lule”.

Kjo këngë është remak e këngës të vjetër qytetare “Lule Lule”, shkruan Gazeta Insajderi.

Videoklipi i këngës është xhiruar në vreshtat e Rahovecit nga produksioni “EnterMedia”, ku po ashtu kanë sjell një pamje fantastike të vreshtave të rrushit.

Kurse Dafina si zakonisht është paraqitur me një pamje mahnitëse në këtë klip. /Insajderi.com