Dafina Zeqiri e bukur si Kimi

Dafina Zeqiri e bukur si Kimi

Këngëtarja Dafina Zeqiri, pas lansimit të këngës së saj të fundit “La Reina” ka filluar që të befasojë me paraqitjet e saj në rrjetet sociale

“La Reina” është kënga e saj e fundit e cila po klikohet pa masë nga shumë fansa shqiptarë të muzikës.

Përpos një kënge shumë interesante, me një grim interesant, Dafina në këtë video paraqitet edhe shumë seksi.

 

 

View this post on Instagram

 

?? ????? My second fave look….. (???? ?? ???)

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on

Këngëtarja, është shfaqur me një grim të veçantë në makinën e saj, derisa ka edhe thjerrëza në sy duke i bërë ata të gjelbër, e cila ngjyrë nuk është ngjyra natyrale e syve të Dafinës.

Ndryshe, “La Reina” e Dafina Zeqirit është lansuar para katër dite dhe tashmë ka kaluar 1.1 milionë klikime në youtube.