Dafina Zeqiri i bashkohet fushatës për vaksinim kundër COVID-19

Dafina Zeqiri i bashkohet fushatës për vaksinim kundër COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka disa ditë që ka filluar fushatën e vaksinimit kundër Covid-10.

Kësaj fushatë i është bashkuar është këngëtarja e njohur shqiptarë,  Dafina Zeqiri, e cila ka bërë thirrje të gjithë personave që të vaksinohen.

“ Ju lus, që të shpëtoni jetë, vaksinoheni edhe ju, të kthemi në normalitet sa ma shpejte”, ka thënë këngëtarja.


Ajo po ashtu ka treguar së bashku më gjithë ekipin e saj e kanë marrë vaksinën dhe nuk i ka munduar.

Kujtojmë që pjesë e kësaj fushatë janë fytyra të njohura për publikun kosovarë, të cilët janë përzgjedhur nga Ministria e Shëndetësisë.

 

Në anën tjetër, Dafin a ka publikuar projektin e ri të titulluar  “Llafe llafe” në bashkëpunim me reperin Lyrical Son./Insajderi.com