Dafina Zeqiri infektohet me COVID-19

Dafina Zeqiri infektohet me COVID-19

Këtë mars u bë një vit që kur pandemia vërshoi gjithë botën, dhe tani vendi jonë po përballet me raste në rritje të virusit vdekjeprurës.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Dafina njoftoi të gjithë ndjekësit e saj se ajo ka kontraktuar virusin COVID-19, njofton Insajderi.

Ajo nuk ka zbuluar më tej gjendjen e saj shëndetësore, mirëpo duket se këngëtarja është vetë-izoluar. /Insajderi.com