Dafina Zeqiri i është nënshtruar një operimi në gju

Dafina Zeqiri i është nënshtruar një operimi në gju

Rreth pesë javë më parë, këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, i ishte nënshtruar një operimi në gju, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja, me anë të disa postimeve në Instagram, ku tregoi tërë procesin e rikuperimit.

“Kanë kaluar pesë javë, operimi ALC”, ka shkruar artistja.

Operacioni ALC ndryshe njihet si rindërtimi i ligamentit kryq të përparmë.

Në këtë situatë të vështirë për Dafinën, duket se pranë i ka qëndruar partneri i saj, DJ Geek, i cili e shoqëroi edhe në spital dhe u kujdes për injeksionet./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)