Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për videoklipin e ri

Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për videoklipin e ri

Ka disa ditë që Dafina Zeqiri po promovon këngën e saj “Duro”, këngë kjo që i kushtohet shëndetit mendor.

Ndonëse kënga është finalizuar, ajo ka lajmëruar se tani në plan janë edhe xhirimet për videoklipin e ri.

Xhirimet planifikohen të nisin këtë javë dhe Dafina është mirënjohëse se nuk do të ketë koreografi në videoklip, meqenëse do të ishte e pamundur për të, pas operacionit në gju.

Krijuesja e shumë hiteve muzikore nuk ka dhenë ende ndonjë datë se kur do të lansohet projekti më i ri i saj.

Ndërsa, “Mos shko” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Yll Limani./Insajderi.com