Dafina Zeqiri me veshje në vlerë mbi 3000 euro në Stamboll

Dafina Zeqiri me veshje në vlerë mbi 3000 euro në Stamboll

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ishte shumë aktive gjatë verës me projekte muzikore e koncerte të shumta.

Pas përfundimit të sezonit veror, ajo ka vendosur që t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi.

Këngëtarja ka vizituar Stambollin e Turqisë për tu relaksuar pas një vere të gjatë dhe të ngjeshur me punë.

Ajo ka ndarë me fansat e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive gjatë vizitës në Stamboll.

Për tu dukur gjithnjë bukur dhe e freskët, këngëtarja Zeqiri duket se edhe nuk heziton të shpenzojë, kur është fjala te rrobat.

Vetëm në paraqitjen e fundit, Dafina duket të ketë harxhuar mbi tre mijë euro në veshje.

Bluza e saj e markës ‘Balenciaga’ kushton afro 950 euro, atletet 695 euro, ndërsa edhe çanta e vogël e po të njëjtës markë ka çmimin marramendës prej 1670 euro.

Në total, për këtë paraqitje këngëtarja ka bërë një shpenzim prej 3315 eurosh.

View this post on Instagram

#kurgjonukkallxojna

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

https://www.instagram.com/p/BoJ6v8ZBhhZ/?utm_source=ig_embed