Dafina Zeqiri publikon video nga dhoma e gjumit duke bërë masazh gjysmë e zhveshur

Dafina Zeqiri publikon video nga dhoma e gjumit duke bërë masazh gjysmë e zhveshur

Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mendjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e “çmendur”.

Këtë herë Dafina na ka zbuluar se çfarë ndodh në dhomën hotelit ku po qëndron këngëtarja në Sarandë.

Në video shohim Dafinën me rroba banjo dhe shoqen e saj.

Por jo vetëm Dafinës, vajza i bënë masazh edhe menaxherit të vipave në një mënyrë paksa më të “sofistikuar”.

Ajo ka hipur me këmbë mbi shpinën e Xhani dhe e masazhon atë teksa bën twerk.

“Ja si e kërkon masazhin Xhani Demnika”- shkruan Dafina bashkangjitur video.