Dafina Zeqiri shfaq gjoksin në foton e fundit

Dafina Zeqiri shfaq gjoksin në foton e fundit

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar disa foto seksi në rrjetet sociale

Këngëtarja, e shndërruar në bionde kohëve të fundit, ka pozuar me një veshje sportive, por ajo që bi në sy është një veshje e saj ku ajo tregon gjysmën e gjoksit.

E me këto foto duket se ajo ka nuhatur një hit dhe se është në përgatitje për ta realizuar një këngë të re.

 

View this post on Instagram

 

I sneezed on the beat and the beat got sicker!
Dafina all on his mouth like liquor..

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on