Dafina Zeqiri uron Krishtlindjet me një pozë atraktive nga ishujt Maldive

Dafina Zeqiri uron Krishtlindjet me një pozë atraktive nga ishujt Maldive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në ishujt Maldive.

Bukuroshja, e cila ditë më parë lansoi projektin e ri “Vuj Vuj Vuj”, po vazhdon të argëtohet në ishujt luksozë me familjen e saj.

View this post on Instagram

Mi kqyr’ story’t edhe……..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Ajo po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, gjersa vazhdon t’i mbajë fansat aktiv me imazhe dhe video të ndryshme.

Meqë jemi në fundvit, artistja Zeqiri sot (e martë), ka vendosur që përmes një imazhi atraktiv t’ua urojë të gjithëve Krishtlindjet.

“Urime Krishtlindjet”, ka shkruar ajo në foton e ndarë me ndjekësit, e veshur me çorapë Krishtlindjesh.

“Vuj vuj vuj” u prit mjaft mirë nga publiku dhe tanimë ka grumbulluar mbi tre milionë klikime në platformën digjitale, YouTube.

Duffye këtë vit është rikthyer fuqishëm në skenë, e cila solli projekte të shumta dhe mbajti një numër të madh të koncerteve në mbarë trojeve shqiptare.