Dalin pamjet e Angelina Jolie me truprojën e saj

Dalin pamjet e Angelina Jolie me truprojën e saj

Angelina Jolie duket se po shijon romancën me truprojën e saj pas ndarjes nga Brad Pitt.

Ai tashmë po përkujdeset edhe për fëmijët e saj në udhëtimet e shpeshta që po bëjnë dhe duket se është pranuar si anëtar i familjes.

Burimet thonë se aktorja u taku për herë të parë me truprojën gjatë xhirimeve të filmit ‘Those Who Wish Me Dead’.

Ata po kalonin aq kohë së bashku sa që djaloshi kishte filluar t’i bezdis ekipin e filmit duke qenë prezent në çdo skenë që Angelina kishte për të luajtur.