“Dashuria gjithmonë fiton” thonë në podcastin e tyre të parë Meghan dhe Harry

“Dashuria gjithmonë fiton” thonë në podcastin e tyre të parë Meghan dhe Harry

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë publikuar podcastin e tyre të parë, në të cilin ata reflektojnë në vitin 2020 me një varg të famshëm dhe aktivistësh.

Këngëtari Sir Elton John, prezantuesi James Corden, autori Matt Haig, tenisti Naomi Osaka dhe të tjerë shfaqen në episodin e parë të Archewell Audio.

Wshtë fryti i parë i marrëveshjes podcast të Princit Harry dhe Meghan me Spotify.

“Pavarësisht se çfarë ju hedh jeta djemve, na besoni kur themi, dashuria fiton”, u thotë Meghan dëgjuesve.

Çifti nuk diskutojnë drejtpërdrejt përvojat e tyre personale të vitit 2020, të cilat filluan me njoftimin e tyre se do të tërhiqeshin nga familja mbretwrore, përpara se të transferoheshin në SH.B.A./Insajderi.com

BBC News