Demi Lovato flet për herë të parë për mbidozën e saj gati fatale

Demi Lovato flet për herë të parë për mbidozën e saj gati fatale
Burimi i fotografisë: Mike Pont/Getty Images

Demi Lovato është gati të flasë hapur për një nga eksperiencat më të vështira të jetës së saj.

Këngëtarja 28 vjecare vujati një mbidozë gat ifatale në korrik të vitit 2018, dhe për të këtë do të fjalsë në detaje në dokumentarin që do të publikohet në Youtube me titullin, “Demi Lovato: Dancing Ëith the Devil”.

Dy episodet e para të serisë dokumentare me katër pjesë do të shfaqen premierë falas me 23 mars, vetëm kanalin zyrtat të këngëtares në Youtube.

Dokumentet janë një vazhdim i dokumentarit të saj shumë të popullarizuar në YouTube Originals 2017, ” Simply Complicated”, i cili tani ka më shumë se 35 milion shikime në platformë. /Insajderi.com