Demi Lovato ‘rruan’ flokët e saj të gjata për një model ‘mohawk’

Demi Lovato ‘rruan’ flokët e saj të gjata për një model ‘mohawk’

Demi Lovato ka debutuar në një model të ri flokësh ndërsa bën një ndryshim dramatik në pamjen e saj pas përfundimit të fejesës.

28-vjeçarja nuk e ka pasur një kohë të lehtë në periudhën e fundit.

Demi, e cila ka qenë e hapur në lidhje me betejat e saj të kaluara me varësinë dhe shëndetin mendor, u nda në mënyrë dramatike nga Max Ehrich jo shumë kohë pasi ata ishin fejuar vetëm pesë muaj pasi ata filluan takimin.

Javë pas ndarjes, Max është parë në krahët e një këngëtareje tjetër – Mariah Angeliq – ndërsa ata u panë duke u puthur dhe përqafuar në një plazh të Miami.

Një ditë pasi u shfaqën fotografitë, Demi zbuloi se ajo ka ndryshuar në mënyrë dramatike pamjen e saj ndërsa fillon një kapitull të ri dhe e lë dramën Max pas saj./Insajderi.com

BBC News