Deputetja e Kuvendit të Kosovës pozon si modele nga pushimet në Turqi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës pozon si modele nga pushimet në Turqi

Njëra ndër deputetet e Kosovës që herë pas here bëhet pjesë e temë e mediave rozë është Duda Balje.

Ajo është pjesë e grupit parlamentar të komuniteteve si dhe është kryetare e Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione.

Biondina shpesh herë lavdërohet edhe për pamjen fizike dhe paraqitja e saj në seancat parlamentare duket hijshëm.

Deputetja ka nisur pushimet verore dhe kësaj radhe ka zgjedhur të shijoj brigjet dhe plazhet fantastike të shtetit turk.

Politikania së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Facebook teksa shihet tërheqëse me një fustan të kuq.

Ndryshe, Baljen pritet ta shohim edhe pas zgjedhjeve të reja në Kuvendin e Kosovës. /Telegrafi/