Deputetja kosovare shtatzënë?, fansat e “bombardojnë” me komente

Deputetja kosovare shtatzënë?, fansat e “bombardojnë” me komente

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, ka zgjuar dyshime për një shtatzëni të mundshme.

E gjithë kjo erdhi pasi publikoi një imazh nga pushimet luksoze ku format trupore dukeshin me ndryshe se sa jemi mësuar të shohim atë.

Pas kësaj menjëherë filluan reagimet e fansave duke e pyetur nëse është shtatëzanë.

“Si shtatzënë po dukesh”,” Mashallah po dokesh”, ishin disa nga komentet në fotografinë e aktores.

Se si është e vërteta mbetet të zbulohet ditëve në vazhdim.

Në anën tjetër, Ardiana është duke i shijuar pushimet më të dashurinë e saj, Keith.

Adriana dhe Keith përndryshe ka disa muaj që ata janë bashkë, pavarësisht që lidhja e tyre u paragjykua në fillime të saj/Insajderi.com