Dhëmbi i artë i Rita Orës “përplas” fansat

Dhëmbi i artë i Rita Orës “përplas” fansat

Ka kaluar Ditën e Krishtlindjes me një ndryshim në pamjen e saj.

Rita Ora ka treguar një dhëmb të artë në një video teksa shihej duke vallëzuar në një taksi.

Bukuroshja kosovare ka marrë komente të ndryshme nga fansat e saj duke shkaktuar përplasje mes tyre.

“Jashtëzakonisht keq”, “Dukesh tmerrshëm” dhe “Shpresoj që nuk është e përhershme?”, kishin shkruar fansat kundër këtij vendimi, ndërsa të tjerët “Rita dukesh shumë bukur”, e “mos ua vër veshin”, transmeton Albinfo.ch.

Viti 2017 ishte vit shumë i suksesshëm për këngëtaren me prejardhje shqiptare. Ajo lansoi disa hite të cilat e kthyen sërish në majat botërore të muzikës. Për vitin 2018 ajo ka premtuar edhe disa projekte të tjera, të cilat pritet të nisin qysh në janar.

https://www.instagram.com/p/BdGaSwPn6yU/?taken-by=ritaora