Dhurata Ahmetaj mahnitë me fotografinë e fundit në fustan të zi

Dhurata Ahmetaj mahnitë me fotografinë e fundit në fustan të zi

Dhurata Ahmetaj ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur e cila ka një elegancë dhe stil unik sjell secilën herë imazh me të cilat arrin të tërheq vëmendje me bukurinë e saj natyrale dhe format e trupit.

Dhurata ka sjellur një imazh të fundit në Instagram ku ka shfaqur belin e hollë dhe fizikun e saj të kuruar.

Në fustan të ngushtë me ngjyrë të zezë, këngëtarja simpatike dukej në goxha joshëse.