Dhurata dhe Noizy në bashkëpunim, befasohen fansat

Dhurata dhe Noizy në bashkëpunim, befasohen fansat

Dhurata Dora dhe Noizy duket të jenë në përgatitje e sipër të bashkëpunimit muzikor që do ta sjellin në një të ardhme të afërt, shkruan Insajderi.

Ata këngët që i sjellin shëndrrohen në hite, derisa edhe kjo pritet të jetë e tillë.

Dyshja kanë konfirmuar bashkëpunimin përmes një fotografie në Instagram.

A jeni gati për çka po vjen?”, ka shkruar reperi në publikimin e fotografi në Instagram.

Kujtojmë që dueti i Dhuratës me Gims, “Only You”, që u publikua në fund të muajit maj, ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe numëron mbi 40 milionë shikime në YouTube.

Ndërsa Noizy është duke e shijuar suksesin e bashkëpunimit me Arilena Arën që u lansua më 9 korrik dhe deri më tani është shikuar mbi 2.5 milionë herë në YouTube./Insajderi.com