Dhurata Dora publikon këngën e re në bashkëpunim me Azet

Dhurata Dora publikon këngën e re në bashkëpunim me Azet

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar këngën e re që vjen si bashkëpunim me reperin Azet.

Kënga titullohet “Fajet” ndërsa videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga FatiMedia Group.

Teksti i kësaj këngë është shkruar në bashkëpunim mes të dy këngëtarëve dhe si shumë këngë të tjera të kësaj kohë është e përzier mes gjuhesh shqipe dhe gjermane./Insajderi.com