Dikush befasoi Kidën me lule dhe një pusullë në prag të shtëpisë

Dikush befasoi Kidën me lule dhe një pusullë në prag të shtëpisë

Ditën e sotme, Kida e kaloi me shoqërinë e saj, duke bërë xhiro me makinën e re. Në fillim të muajit mars, këngëtarja kishte njoftuar ndjekësit e saj se kishte blerë në “G Class”, çmimi i së cilës nis prej vlerës së ulët 100 mijë eurosh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Me të mbaruar dita e saj, ajo u kthye në shtëpi ku në pragun e derës së hyrjes po e priste një surprizë e këndshme, nga një fans që dinte edhe adresën e saj.

Në tokë ishte e vendosur një letër dhe një trëndafil i kuq. Ajo kishte shkrepur edhe disa fotografi të cilat i ndau në llogarinë e saj në Instagram. /Insajderi.com