Disa në oborr e disa në dhomë të ndejës: Si duket një tapet i kuq prestigjioz nga komoditeti i shtëpisë?

Disa në oborr e disa në dhomë të ndejës: Si duket një tapet i kuq prestigjioz nga komoditeti i shtëpisë?

Yjet më të mëdhenj të televizionit u nderuan në Çmimet e 72-të Primetime Emmy të dielën, njofton Insajderi.

Jimmy Kimmel priti ngjarjen nga Staples Center në Los Angeles, California, ndërsa fituesit dhe të nominuarit u akorduan praktikisht nga shtëpitë e tyre anembanë globit.

Si rezultat, yjet përfshirë Jameela Jamil dhe Rachel Brosnahan shfrytëzuan mjedisin rastësor dhe veshën pizhame për natën e madhe. Të tjerët, si Yvonne Orji dhe Reese Ëitherspoon, e shfrytëzuan rastin për të veshur fustanet e tyre të tapetit të kuq në shtëpi.

Si u dukën yjet, në një tapet të kuq të sajuar duke respektuar masat anti-COVID?

Ndiqni fotografitë e mëposhtme. /Insajderi.com

Zendaya

zendaya emmys

Jameela Jamil shkoi për një pamje të rastësishme por joshëse që përfshinte pizhame

jameela jamil emmys

Tracee Ellis Ross

Tracee Ellis Ross emmys 2020 look

H.E.R., muzikantja e vetme që performoi në shfaqjen e këtij viti, kishte veshur një ansambël Vera Wang

h.e.r. emmys

William Jackson dhe Ali Ahn

william jackson harper

Mark Duplass

mark duplass

Yvonne Orji

yvonne orji

Jennifer Aniston

jennifer aniston emmys

Rachel Brosnahan

rachel brosnahan emmys 2020 look

Reese Witherspoon

reese witherspoon emmys 2020 look

Paul Mescal

paul mescal emmys 2020 look

Billy Porter

Billy Porter Emmys

Yara Shahidi

yara shahidi

Burimi: Insider