Ditë zie në familjen e Ermal Fejzullahut

Ditë zie në familjen e Ermal Fejzullahut

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar dhe e gjithë familja e tij, sot humbën një anëtar të familjes, njofton Insajderi.

Gjyshja e tij ka ndërruar jetë dhe lajmin e dha me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Lamtumirë gjyshe”, shkruan ai duke ndarë edhe një fotografi të së ndjerës.

Të njëjtën fotografi, ka ndarë në Instagram edhe nëna e tij Nera, duke shkruar, “Lamtumirë nanë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @nerafejzullahuofficial

Edhe Sabri Fejzullahu ka publikuar një fotografi ku shihet në përqafim me zonjën duke shkruar edhe disa fjalë për të.

“Relacioni ynë ishte si një re dadhurije që cdo herë na rrinte pezull mbi ne. Pak flisnim për këtë, por i qëndronim njëri tjetrit pranë me mirësitë e kësaj botë. Pusho e qetë zemra ime. Zoti në xhenet ishalla”, shkroi këngëtari.

Familja nuk ka ndarë shkaqet pse e ndjera ndërroi jetë./ Insajderi.com