Diva e muzikës pop pozon e zhveshur në moshën 61 vjeçare

Diva e muzikës pop pozon e zhveshur në moshën 61 vjeçare

Madonna është këngëtarja që gjithmonë ka ditur të marrë vëmendje dhe të thyejë tabu. Edhe në ditët e sotme, kur nuk kanë mbetur edhe shumë tabu për të u thyer, ajo vazhdon të jetë një prej yjeve më të përfolura.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto ku pozon para pasqyrës pothuajse e zhveshur. E gjithë kjo nuk do të përbënte lajm nëse këngëtarja nuk do të I kishte 61 vjet.

Për moshën e saj, por jo vetëm për këtë arsye, diva duket më shumë se në formë, dhe shumica e komentuesve nuk ngurruan ta komplimentojnë./Insajderi.com

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on