Dizajnerja Vera Wang ‘shokon’ me trupin e tonifikuara

Dizajnerja Vera Wang ‘shokon’ me trupin e tonifikuara

Kur Vera Wang pozoi në Instagram me një sytjena sportive ngjyrë portokalli dhe pantallona të shkurtra xhins të bardha, adhuruesit u çuditën nga muskujt e barkut të mrekullueshëm, krahët e tonifikuar dhe këmbëve e gjata.

“KJO VERA WANG ka kaluar të 70 -tat!?!” tha një përdorues i mediave sociale në Twitter, ndërsa një person tjetër shkroi, “Kjo vajzë u ç’abonua nga plakja.”

“Unë kam qenë plotësisht e tronditur,” tha Wang kohët e fundit People të fotove virale. “Të jem krejtësisht e sinqertë, qëllimi i vërtetë i asaj figure ishte të shfaqte kapëset e flokëve që kisha në flokët e mi. Dhe kapëset e flokëve nuk shfaqen aq mirë në një foto. Kështu që ne vërtet duhej të minimizonim çfarëdo që vishja dhe të mbanim fokusin tek flokët dhe ato kapëse kristali. Dhe fakti që u bë në lidhje me pjesën e sipërme të stërvitjes time në Palm Angels ishte kaq i çmendur”.

Ikona e modës shtoi se ajo është mësuar të jetë prapa skenave sesa në qendër të vëmendjes.

“Unë jam një stiliste. Dhe unë kam veshur disa nga gratë më të mahnitshme gjatë 30 viteve të fundit në tapetin e kuq kur ata në të vërtetë kanë fituar Oskar ose Golden Globes ose Emmy. Dhe kështu, unë jam gjithmonë ai që i shtyj nga dera dhe rregulloj fustanin e tyre në Met Gala”./Insajderi.com

PageSix

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Wang (@verawang)