DJ i njohur i shkruan mesazh privat bukuroshes nga Shqipëria

DJ i njohur i shkruan mesazh privat bukuroshes nga Shqipëria

Keisi Medini e njohur si vajza e Sabianit dhe dikur anëtare në grupin ‘Otr’ ka pranuar një mesazh në llogarinë e saj në Instagram nga Dj Snake.

Dj Snake i cili njihet për hitet e ndryshme me artistë të mëdhenj si: Drake, Selena Gomez, Cardi B, dhe Tyga i ka dërguar një mesazh bukuroshes shqiptare.

E këtë e bën të ditur vet Keisi e cila për ‘Xing’ ka thënë se pas ‘emoji-t’ të falënderimit Snake i kishte shkruar si po kalon dashuri.