Dj i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë

Dj i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë

Dj Vikki do të bëhet baba për herë të dytë. Lajmi është zbuluar nga partnerja e tij Amanda me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar foto të barkut të rrumbullakosur dhe është 6 muajshe shtatzënë.

Gjithashtu Amanda tregoi edhe gjininë e fëmijës duke treguar një palë këpucë rozë.

Çifti do mirëpresin në jetë një vajzë. Dj Vikki dhe Amanda janë prindër edhe të një djalë 3 vjeçar.

 

 

 Dissi i Morena Tarakut për emisionin Review