Dj Snake i shkruan modeles shqiptare

Dj Snake i shkruan modeles shqiptare

Keisi Medini tashmë është shumë e njohur   për publikun shqiptar, ajo  është vajza e këngëtarit Sabianit.

Keisi tashmë  është këngëtare  dhe modele që numëron mijëra fansa në Instagram.

Me fotot që Keisi poston tërheq edhe vëmendjen e Dj me famë botërore që ka bashkëpunuar me emra të mëdhenj të muzikës, Dj Snake.

Dj Snake i ka dërguar Keisit fillimisht dy duar në shenjë falenderimi  dhe më pas bukuroshja ka treguar për “Xing.al” edhe  mesazhet e tjera  nga Dj i  njohur.

“Si po ja kalon dashuri?”, i ka shkruar Dj Snake Keisit.