Dj Vicky tregon si dukej para se të bëhej i famshëm, foto i habiti të gjithë

Dj Vicky tregon si dukej para se të bëhej i famshëm, foto i habiti të  gjithë

Dj Vicky i Threedots është një nga personazhet  më të dashur për publikun dhe ndër më aktivët në rrjete sociale ku nuk  mungojnë statuset apo fotot me humor.

Me postimin më të fundit , Vik Kraja ka zbuluar sesi dukej para se të bëhej i famshëm duke postuar një foto të shumë viteve më parë.

Dj i njohur thuajse nuk njihet fare dhe ndryshimi që ka pësuar ndër vite është i madh.

“Ishte koha kur s’kisha kredi”, shkruan Viki  në foton ku shfaqet krah partneres së tij.