Pse janë takuar djali i Kadri Veselit dhe Mozzik?

Pse janë takuar djali i Kadri Veselit dhe Mozzik?

Reperi i njohur Mozik së fundi është shumë i angazhuar më mbrëmje të ndryshme muzikore në gjitha vendet shqipfolëse, shkruan Insajderi.

Ai natë më parë ka qenë në një performacë në qytetin e Mitrovicës ku edhe ka takuar djalin e ish-kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli.

Rep-artisti ka postuar një imazh bashkë me Klestor Veselin nga makina të cilën ishin së bashku.

Mozzik, e ka publikuar fotografinë në storien e tij në Instagram derisa edhe Klestori e ka ripostuar në Instagramin privat.

Ndryshe, djali i ish-kryetarit të Partisë Demokratike nuk është edhe aktiv me postime në rrjete sociale, vetëm për raste të veçanta, ndërsa në anën tjetër, Mozziku është shumë aktiv.

Kujtojmë që para disa ditë Mozzik ka lansuar këngën e tij më të re në bashkëpunim më Loredanën të titulluar “Nëse don ti”./Insajderi.com