Ende pa kaluar 24 orë, kënga ka " />

Djali i Majki-t, fansi më i madh i tij

Djali i Majki-t, fansi më i madh i tij

Dje Majk kishte publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Sytë mu kanë qorru”, këngë kjo e cila menjëherë arriti të pëlqehej nga publiku.

Ende pa kaluar 24 orë, kënga ka arritur të marrë më shumë se gjysmë milion klikime në Youtube.

Majk ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet djali i tij Roan, i cili këndon dhe kërcen me këngën e babait të tij.