Djali i vogël i aktorit Johnny Depp është rritur dhe ka një të dashur

Djali i vogël i aktorit Johnny Depp është rritur dhe ka një të dashur

Vogëlushi i aktorit Johnny Depp është rritur dhe i ngjan tejet shumë babait të tij.

Djali 18-vjeçar i aktorit, Jack Depp, i lindur John Christopher Depp III, u fotografua duke bërë një shëtitje me të dashurën e tij, modelen francez Camille Jansen, të martën ndërsa ishte në Mbretërinë e Bashkuar, raporton People, transmeton Insajderi.

Jack Depp, Camille Jansen

Çifti i ri kanë mbajtur jashtë radarit lidhjen e tyre, mirëpo së fundmi modelja i kishte uruar Jack ditëlindjen me një dedikim të ëmbël në Instagram.

View this post on Instagram

🎂🐒❤️ happy birthday my love

A post shared by 🧸 (@camillejansen) on

Motra e Jack është aktorja dhe modelja Lily-Rose Depp, 21 vjeçare. Babai dhe nëna e tyre, këngëtarja franceze Vanessa Paradis, ishin së bashku nga vitit 1998 deri në ndarjen e tyre në vitin 2012. /Insajderi.com

Johnny Depp reflects on 'very painful' break-up with Vanessa Paradis |  Express & Star