Djemtë e “Three Dots” i këndojnë Fifit këngën e ditëlindjes

Djemtë e “Three Dots” i këndojnë Fifit këngën e ditëlindjes

Me 31 mars, këngëtarja nga Ferizaj, Fifi festoi ditëlindjen. Ajo mbushi plot 27 vjet, njofton Insajderi.

Këtë ditë ajo e shënoi duke ndarë një postim në llogarinë e saj. Këngëtarja publikoi një vizatim të punuar nga një adhurues i saj, ku shkruan: “31.03.1994  31.03.2021”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Gjatë ditës ajo ka pranuar urime të shumta nga ndjekës, kolegë të industrisë, miq e familjarë dhe mbrëmja u rezervua për një festë të  mbushur me të famshmit tanë, miq të ngushtë të këngëtares.

Moderatorja dhe shoqja e daj, Argjira Spanca ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, momentin kur të gjithë po këndonin këngën e ditëlindjes për Fifin.

Klajdi në kitarë, Bruno që këndonte dhe DJ Vicky që mbante tortën e ditëlindjes, u kujdesen që vajza e ditëlindjes të ndihej sa më e vecantë. /Insajderi.com