Doli i përfshirë në ngjarjet e fundit, Mozzik i sqaron të gjitha me deklaratën e fundit

Doli i përfshirë në ngjarjet e fundit, Mozzik i sqaron të gjitha me deklaratën e fundit

Portali zviceran “Blick” shkruajti së fundmi se një pronar anijesh pretendon se në vitin 2017 Loredana dhe Mozzik i kishin kërkuar një anijen në emër  të avokatiti Landmann. Çifti kishin marrë anijen për tre orë dhe kur e kishin kthyer nuk kishin paguar asnjë lekë duke thënë se nuk kishin para me  vete dhe se pagesën do ta bënin kur të ktheheshin.

Pronari i anijeve ngriti padi kundër Mozzik dhe Loredanës pasi ata nuk ja dhanë paratë ndërkohë që marrja  me qira e një anije shkon deri në 1000 franga.

Pas lajmeve lidhur me këtë ngjarje, Mozzik ka reaguar me një postim në Instagram që i thotë të gjitha.

“Selfmade”, shkruan reperi duke treguar kështu se suksesin e ka arritur vetë teksa shfaqet para një makine luksoze.