Don Phenom zbulon detaje nga albumi i ri

Don Phenom zbulon detaje nga albumi i ri

Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Phenom, po bëhet gati për albumin e tij të ri që do të lansohet së shpejti.

Dhe gjithçka duket se është finalizuar, meqenëse artisti dau disa detaje të reja, ato që i interesojnë më së shumti fansave të tij.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi se albumi do të përmbajë 12 këngë.

Dy prej tyre do të jenë bashkëpunimi, kurse 10 këngë do t’i sjell solo.

Më poshtë mund të shihni edhe titujt e këngëve./Insajderi.com