Donika Kadaj romantike, e uron burrin për ditëlindje

Donika Kadaj romantike, e uron burrin për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë në familjen e deputetes së AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi.

Bashkëshorti i saj Naser Bujupi po feston ditëlindjen, teksa nuk ka munguar urimi i deputetes.

“Urime dashni 100 të lumtura!”, ka shkruar Donika sipër një imazh të publikuara përkrahë bashkëshortit të  saj.

Urime dashni 💯 të lumtura!

Gepostet von Donika Kadaj Bujupi am Freitag, 24. April 2020

Kujtojmë që Donika dhe Naseri janë prindër të dy fëmijëve.

 

 

Dissi i Morena Tarakut për emision Review