Drejt suksesit ndërkombëtar? Modelja shqiptare në Instagramin e Gigi Hadid

Drejt suksesit ndërkombëtar? Modelja shqiptare në Instagramin e Gigi Hadid

Trejsi Sejdini është modelja shiptare e cila për tema të ndryshme është lakuar shumë në mediat rozë.

Por profili i saj i Instagramit ka goxha ndryshim nga modelet tjera shqiptare dhe kjo dallohet me sy të lirë. Jeta e luksit dhe fotot shumë profesionale e bëjnë Trjesin të veçantë.

Së fundmi modelen e kemi parë në New York e cila ka zbuluar pak nga projektet e reja.

Por në InstaStoryn e super modeles botërore, Gigi Hadid sot shohim pikërisht  Trejsi Sejdinin me foton ku ka veshur të njëjtin kostum sportiv të firmës “Rebook” për të cilën pozon Gigi.

Nga ky postimi më shumë mundësi Trejsit do ti vijnë jo pak oferta nga ndërkombëtarët.