Dua dhe i dashuri i ri nuk fshihen më, bashkë në eventin publik

Dua dhe i dashuri i ri nuk fshihen më, bashkë në eventin publik

Prej disa javësh, përflitet se Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë çifti më i ri i showbiz-it.

Në videot e publikuara nga Dua Lipa në Instastory, dallohen duart e një djali me tatuazh në formë H-je tek dora, i njëjti që ka Anwar-i.

Dua Lipa është ndarë nga i dashuri i saj Isaac Carew 18 muaj pas pajtimit.

23 vjeçarja, përfundoi gjërat më parë këtë javë dhe e shpalli atë në Instagram të martën natën.

Dua fillimisht filloi të shoqërohej me modelin 33-vjeçar i cili është edhe kuzhinier në vitin 2013 dhe ata ishin së bashku për tre vjet e gjysmë deri në fillim të vitit 2017.

Këngëtarja për një farë kohe ishte lidhur me Lany Paul Klein, 31 vjeç, megjithëse ajo u kthye së bashku me Isakun në janar 2018 pas ndarjes nga Paul.