Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)

Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)

Dua Lipa adhurohet nga miliona njerëz për zërin dhe projektet që sjellë, e si shpërblim për këtë këngëtarja shqiptare e njohur botërisht është mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë pjesë nga përditshmëria e saj me fansat.

Në postimin e bërë në Instastory këngëtarja shihet se ka filluar javën në mënyrë të shëndetshme, Dua po e praktikon sportin e boksit.