Dua Lipa dhe i dashuri i saj bëhen prindër [FOTO]

Dua Lipa dhe i dashuri i saj bëhen prindër [FOTO]

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa që së fundi është lidhur me vëllain e modeleve të famshme Hadid, Anwar Hadid, kanë dhënë së fundi një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e tyre.

Në një postim në rrjetin e saj social Instagram, Dua Lipa ka postuar një foto me të dashurin e saj Anwar dhe dy dhi në krahë, raportin Gazeta Insajderi.

Në mbishkrim të kësaj foto, Dua ka shkruar “Mom + Dad”, derisa është parë shumë e buzëqeshur.

Më poshtë mund të shihni foton e Duas dhe Anëardit. /Insajderi.com