Dua Lipa dhe i dashuri i saj provojnë lojërat e rrezikshme

Dua Lipa dhe i dashuri i saj provojnë lojërat e rrezikshme

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre, çifti së fundmi ka përjetuar adrenalinë në një park të lojërave në Los Angeles.

Dyshja kanë ikur për disa ditë në SHBA, vetëm minuta më parë këngëtarja ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke u zbavitur në një park të lojërave.

Në videon e publikuar Dua dhe Anwar shihen duke shtrënguar duart teksa provojnë adrenalinë në parkun e lojërave.