Dua Lipa dhe i dashuri saj Anwar Hadid shijojnë pushimet në St Lucia

Dua Lipa dhe i dashuri saj Anwar Hadid shijojnë pushimet në St Lucia

Dua Lipa po e shijon pushimin e saj pas realizimit të projekteve të shumta, në plazhin e Karaibeve.

Ndjekësit e saj në Instagram kanë kënaqësinë të ndjekin fotografi të saj në bikini të kuqe, përderisa ajo bashkë me të dashurin po shijon diellin dhe detin, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

Pas një super suksesi me albumin e saj të fundit “Future Nostalgia”, ku pothuajse të gjitha këngët janë shëndrruar në hite, Dua dhe Anëar kanë ikur larg botës, por duke I qëndruar besnik adhuruesve me detaje nga udhëtimi i tyre./Insajderi.com